Dnia 2023-09-18 18:45 miał miejsce mecz Nottingham Forest vs Burnley zakończony wynikiem 1-1

Nottingham Forest vs Burnley 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Nottingham Forest oraz Burnley wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-09-18 18:45 na obiekcie sportowym The City Ground odbył się mecz ligi Premier League kolejki 5. Zmierzyły się Nottingham Forest i Burnley.

Gole strzelali: Z. Amdouni 41' 0-1 L. Foster C. Hudson-Odoi 61' 1-1 T. Awoniyi

Żółte kartki Nottingham Forest: Orel Mangala 32' Gonzalo Montiel 34'

Żółte kartki Burnley: James Trafford 11' Connor Roberts 90' Josh Cullen 90'

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Burnley: Lyle Foster 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Robert Jones, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Nottingham Forest zmierzy się już z Brentford, następne spotkania z drużynami Crystal Palace i Luton. Kolejno natomiast Burnley z Salford City. Następne mecze zagra z drużynami Newcastle i Luton.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki w lidze Premier League. Mocne piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Orel Mangala James Trafford wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Trafiamy na przechodzące do historii asysty czy gole, ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami ligowymi są zażarte, nie często bywa koniec końców, iż widowiska nie są warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League. Nottingham Forest oraz Burnley jak ich udział w Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, The City Ground.