Dnia 2023-09-30 14:00 odbył się mecz Newcastle - Burnley - wynik końcowy 2-0

Newcastle - Burnley, wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Newcastle i Burnley zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2023-09-30 14:00 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 7 pomiędzy Newcastle a Burnley.

Gole strzelali: M. Almirón 14' 1-0 K. Trippier A. Isak 76' 2-0

Żółte kartki Newcastle: Anthony Gordon 17'

Żółte kartki Burnley: Zeki Amdouni 29' Jordan Beyer 40' Charlie Taylor 53'

Czerwone kartki Newcastle:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Bramall, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Newcastle stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami West Ham oraz Crystal Palace. Kolejno natomiast Burnley zmierzy się z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Brentford.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą niezwykle fascynujące poczynania, które startują w lidze Premier League. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. Anthony Gordon Zeki Amdouni raz za razem zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele wrażeń. Cieszące oko walki między piłkarzami są nader zażarte, nie często zdarza się, iż mecze nudzą fana. Bardzo często zdarzają się nieprzepisowe faule, widowiskowe gole czy asysty, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Premier League. Newcastle i Burnley oraz ich udział w Premier League gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak St. James' Park.