Dnia 2023-09-02 14:00 na stadionie Turf Moor odbyło się spotkanie pomiędzy Burnley oraz Tottenham - końcowy wynik 2-5

W dniu 2023-09-02 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz ligi Premier League kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Burnley oraz Tottenham.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Burnley a Tottenham zakończyła się wynikiem 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-5.

Gole strzelali: L. Foster 4' 1-0 L. Koleosho Son Heung-Min 16' 1-1 M. Solomon C. Romero 45' 1-2 J. Maddison 54' 1-3 D. Udogie Son Heung-Min 63' 1-4 M. Solomon Son Heung-Min 66' 1-5 Pedro Porro J. Brownhill 90' 2-5 J. Cullen

Żółte kartki Burnley: Jóhann Guðmundsson 43' Josh Brownhill 57' Jordan Beyer 74' Hannes Delcroix 90'

Żółte kartki Tottenham: Pape Matar Sarr 28' Dejan Kulusevski 41' Pierre-Emile Højbjerg 81'

Czerwone kartki Tottenham:

Główny arbiter spotkania - England Darren, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Burnley stawi czoła Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Manchester United oraz Salford City natomiast Tottenham podejmie Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Arsenal oraz Liverpool.

W dzisiejszych czasach kibice z entuzjazmem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Premier League. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Jóhann Guðmundsson Pape Matar Sarr częstokroć zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami są niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, iż są to mecze nudne. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz gole, brutalne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Premier League. Uczestnictwo takich zespołów jak Burnley oraz Tottenham w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Turf Moor.