Burnley vs West Ham, wynik meczu - 0-0

Burnley vs West Ham, wynik końcowy 0-0. Dnia 2021-12-12 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 16 pomiędzy Burnley a West Ham.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley i West Ham wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Burnley: Charlie Taylor 33' Ben Mee 45'

Żółte kartki West Ham: Craig Dawson 90'

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Graham Scott, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Burnley stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Aston Villa i Everton. Kolejno natomiast West Ham z Arsenal. Następne mecze zagra z drużynami Norwich i Tottenham.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani śledzą potyczki w lidze Premier League. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Charlie Taylor Craig Dawson wielokrotnie serwują wyborowym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy nieczyste faule, książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między drużynami futbolowymi bywają bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż potyczki nudzą fana. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi Premier League. Burnley i West Ham oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Turf Moor.