Mecz Wolves kontra Burnley, wynik końcowy 0-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wolves a Burnley zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-12-01 19:30 na obiekcie sportowym Molineux Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Wolves i Burnley.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wolves: Hee-Chan Hwang 17' Max Kilman 86'

Żółte kartki Burnley: Ben Mee 7' Matthew Lowton 18' Jay Rodriguez 64'

Czerwone kartki Wolves:

Czerwone kartki Burnley:

Główny sędzia meczu to John Brooks, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wolves stawi czoła Manchester City, następne spotkania z drużynami Brighton i Chelsea a Burnley zmierzy się z West Ham. Następne mecze zagra z drużynami Watford i Aston Villa.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi potyczki, które startują w lidze Premier League. Uzdolnione futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Hee-Chan Hwang Ben Mee stale gwarantują wspaniałym entuzjastom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy wspaniałe asysty oraz gole, ostre faule zakończone żółtą kartką gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że potyczki nie są warte uwagi. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League. Wolves i Burnley i ich udział w lidze Premier League gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Molineux Stadium.