Burnley kontra Millwall, wynik spotkania - 2-0

Burnley kontra Millwall, wynik 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Burnley oraz Millwall zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-08-30 18:45 na stadionie Turf Moor odbył się mecz ligi Championship kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Burnley i Millwall.

Gole strzelali: Vitinho 62' 1-0 B. Manuel J. Rodríguez 72' 2-0

Żółte kartki Burnley:

Żółte kartki Millwall: Charlie Cresswell 18' Shaun Hutchinson 35' Andreas Voglsammer 45'

Czerwone kartki Millwall:

Główny arbiter spotkania - Leigh Doughty, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu Burnley zmierzy się już z Norwich, następne spotkania z drużynami Preston i Bristol City natomiast Millwall podejmie Sunderland. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Blackpool.

Liczni fani futbolu śledzą bardzo ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze jak Charlie Cresswell niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Interesujące walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania nas męczą. Natrafiamy na widowiskowe bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem, które zapewniają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi Championship i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Burnley oraz Millwall i ich udział w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.