West Brom - Burnley, wynik meczu - 1-1

West Brom - Burnley, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między West Brom oraz Burnley wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-09-02 19:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły West Brom oraz Burnley.

Gole strzelali: J. Rodríguez 30' 0-1 B. Thomas-Asante 90' 1-1

Żółte kartki West Brom: David Button 28'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 36' Taylor Harwood-Bellis 50' Connor Roberts 71' Charlie Taylor 80'

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był James Bell, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu West Brom stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Birmingham oraz Norwich a Burnley z Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Preston oraz Bristol City.

Bardzo często liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia ligi Championship. Utalentowane piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak David Button Jack Cork wielokrotnie sprawiają kapitalnym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Regularnie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, widowiskowe asysty i bramki zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między zawodnikami są bezkompromisowe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze nudzą. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Championship oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak West Brom oraz Burnley w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, The Hawthorns.