Burnley vs Blackpool, wynik spotkania: 3-3

Pierwsza połowa meczu między Burnley a Blackpool zakończyła się wynikiem 3-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-3.

W dniu 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki Regular Season - 5 pomiędzy Burnley a Blackpool.

Gole strzelali: J. Brownhill 3' 1-0 J. Rodríguez N. Tella 11' 2-0 T. Harwood-Bellis T. Corbeanu 21' 2-1 N. Tella 33' 3-1 S. Lavery 74' 3-2 J. Lawrence-Gabriel J. Yates 76' 3-3 K. Dougall

Żółte kartki Burnley: Josh Cullen 47'

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 45' Callum Connolly 61' Kenneth Dougall 90'

Czerwone kartki Burnley: Ian Maatsen 85'

Czerwone kartki Blackpool: Sonny Carey 83'

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Burnley zmierzy się już z Ipswich, następne spotkania z drużynami Norwich i Preston. Kolejno natomiast Blackpool z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Rotherham.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów piłki nożnej śledzi fascynujące poczynania ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak Josh Cullen Dominic Thompson nieprzerwanie zapewniają fantastycznym sympatykom wiele wrażeń. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, niezwykłe asysty i bramki, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Interesujące zmagania między drużynami są niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się, iż potyczki nudzą. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Burnley i Blackpool i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.