Mecz Burnley vs Wolves zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-04-24 13:00

Burnley vs Wolves, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania między Burnley oraz Wolves zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-04-24 13:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 34. Zmierzyły się Burnley oraz Wolves.

Gole strzelali: M. Vydra 62' 1-0 W. Weghorst

Żółte kartki Burnley: Matěj Vydra 33' Charlie Taylor 77' Ashley Barnes 90'

Żółte kartki Wolves: Pedro Neto 90'

Czerwone kartki Wolves:

Sędzią głównym tego spotkania był Anthony Taylor, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Burnley stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Aston Villa oraz Tottenham. Kolejno natomiast Wolves z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Chelsea oraz Norwich.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z zapałem śledzi pasjonujące starcia ligi Premier League. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Matěj Vydra Pedro Neto nieraz zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Obserwujemy ostre faule, książkowe asysty i gole gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki między graczami ligowymi bywają zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to mecze drętwe. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Burnley oraz Wolves jak ich udział w lidze Premier League gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Turf Moor.