Spotkanie między Burnley oraz Cardiff dnia 2023-05-08 14:00 - wynik końcowy 3-0

Dnia 2023-05-08 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor odbył się mecz ligi Championship kolejki 46 pomiędzy Burnley a Cardiff.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley a Cardiff wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: Josh Brownhill 27' 1-0 Anass Zaroury Ashley Barnes 31' 2-0 Scott Twine 57' 3-0

Żółte kartki Burnley: Connor Roberts 36'

Żółte kartki Cardiff: Mahlon Romeo 64' Perry Ng 87'

Czerwone kartki Cardiff:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Cardiff z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo fanów futbolu śledzi potyczki, które dotyczą ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Connor Roberts Mahlon Romeo wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Stale trafiamy na nieczyste faule, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zmagania między graczami z ligi są nader zaciekłe, nie często bywa, że spotkania nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Burnley oraz Cardiff w lidze Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Turf Moor.