Spotkanie Burnley kontra Crystal Palace zakończone wynikiem 0-2

W kolejce 11 Premier League doszło do spotkania pomiędzy Burnley a Crystal Palace na stadionie Turf Moor. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Crystal Palace, która pokonała swojego rywala 2-0. Wynik na przerwę wynosił 0-1. Peter Bankes, sędzia z Anglii, odpowiadał za prowadzenie tego spotkania.

Relacja z meczu pomiędzy Burnley a Crystal Palace

Mecz pomiędzy drużynami Burnley a Crystal Palace odbył się na stadionie Turf Moor w ramach 11. kolejki Premier League. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0-2.

Początek meczu był bardzo zacięty, obie drużyny starały się przejąć inicjatywę, ale to Crystal Palace jako pierwsze znalazło drogę do bramki rywali. Na 22. minucie Jarosław Schlupp strzelił gola, któremu asystował Jordan Ayew, ustalając wynik na przerwę na 0-1 na korzyść gości.

Druga połowa także nie była łaskawa dla gospodarzy, mimo starań nie udało im się odwrócić losów meczu. Na samym końcu spotkania, w doliczonym czasie gry to Crystal Palace podwyższyło wynik za sprawą Tyricka Mitchella, który wykorzystał asystę Eberechiego Eze.

Warto zauważyć, że obie drużyny otrzymały szereg kartek, co świadczy o zaciętości rozgrywki. Kartki żółte dla Crystal Palace zostały pokazane Odsonne Édouardowi, Jordanowi Ayewowi, Marcowi Guéhiemu, Joachimowi Andersenowi oraz Jeffersonowi Lerma. Natomiast drużyna gospodarzy uniknęła karania kartkami.

Mecz sędziował Peter Bankes z Anglii, który skutecznie nadzorował przebieg rozgrywek.

Po tym zwycięstwie, Crystal Palace ma przed sobą kolejne spotkania z Evertonem, Luton oraz West Ham, natomiast Burnley zmierzy się z zespołami Arsenalu, West Hamu oraz Sheffield United.