Mecz Burnley - Newcastle, wynik końcowy 1-4

Dramatyczny mecz pomiędzy drużynami Burnley i Newcastle w ramach 36. kolejki Premier League na stadionie Turf Moor zakończył się zwycięstwem gości 4-1. Newcastle zdominowało rywali od pierwszego gwizdka, zdobywając aż trzy bramki jeszcze przed przerwą. Czy gospodarze zdołają odrobić straty w drugiej połowie?

Mecz Burnley - Newcastle: 1-4

Mecz 36. kolejki Premier League pomiędzy drużynami Burnley a Newcastle odbył się na stadionie Turf Moor. Sędzią głównym spotkania był Anthony Taylor z Anglii. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice obu drużyn wspierali swoich zawodników przez całe 90 minut.

Sprawozdanie z meczu:

1' Początek spotkania na Turf Moor! Piłkarze obu drużyn rozpoczynają walkę o punkty w tej ważnej konfrontacji.

18' Pierwsza żółta kartka w meczu dla gości - Callum Wilson zostaje ukarany.

19' GOOOL! Newcastle obejmuje prowadzenie! Callum Wilson strzela gola, a Burnley musi odrabiać straty.

35' Kolejna bramka dla Newcastle! Sean Longstaff podnosi prowadzenie gości na 2-0 po podaniu Joe Murphy'ego.

37' Żółta kartka dla Maxime'a Estève z Burnley.

40' To już 3-0 dla Newcastle! Bruno Guimarães trafia do siatki po świetnym podaniu od Aarona Gordona.

51' Josh Brownhill z Burnley dostaje żółtą kartkę za faul.

55' Gooool! Newcastle kontynuuje swoją świetną grę, tym razem to Alexander Isak zdobywa bramkę. Wynik to 4-0 dla gości.

72' Kolejna kartka, tym razem Elliot Anderson z Newcastle widzi żółty kartonik.

86' Honorowa bramka dla Burnley! Darragh O'Shea zmniejsza wynik na 1-4 po asyście Johann'a Guðmunds­sona.

Koniec meczu na Turf Moor. Newcastle odnosi pewne zwycięstwo nad Burnley 4-1.

Po meczu Burnley musi poprawić swoją grę, aby zakończyć sezon z sukcesem. Kolejne spotkania z Tottenhamem, Nottingham Forest i Brighton będą wymagały od nich rewelacyjnej dyspozycji. Newcastle natomiast po takim zwycięstwie pewnie patrzy w przyszłość. Ich najbliżsi rywale to Manchester United i Brentford, a kibice z pewnością liczą na dalsze sukcesy swojej drużyny.