Mecz Burnley - Everton zakończony wynikiem 0-2

Drużyny Burnley i Everton spotkały się w meczu 17. kolejki Premier League na stadionie Turf Moor. Po zaciętym starciu to zespół Evertonu wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-0. Wynik na przerwę wynosił 2-0 na korzyść Evertonu.

Burnley kontra Everton: Relacja z przebiegu meczu

Przebieg meczu

Wspaniała atmosfera panowała na Turf Moor, gdy drużyna Burnley podejmowała gości z Everton. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:30, a sędzią głównym był Anthony Taylor.

W 19. minucie A. Onana z drużyny Everton strzelił pierwszego gola, wykorzystując świetną asystę D. McNeila, ustalając wynik na 0-1. Kilka minut później, w 25. minucie, M. Keane podwyższył prowadzenie na 0-2, co sprawiło, że kibice obu drużyn byli w ekstazie.

Kartki

James Garner z drużyny Everton otrzymał żółtą kartkę w 82. minucie, natomiast żadna z drużyn nie zanotowała czerwonej kartki podczas tego spotkania.

Podsumowanie

Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść Everton. Drużyna Burnley będzie teraz musiała podjąć próbę odrobienia strat w kolejnych meczach przeciwko Fulham, Liverpool oraz Aston Villa. Natomiast Everton stanie do pojedynków z Fulham, Tottenhamem i FC Koln.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, a zawodnicy dali z siebie wszystko, niestety dla gospodarzy rezultatem nie była wygrana. Mecz na pewno zapadnie w pamięć kibicom obu drużyn na długo.