Mecz między Watford oraz Burnley zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-04-30 14:00 na obiekcie Vicarage Road

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Watford oraz Burnley wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-04-30 14:00 na obiekcie sportowym Vicarage Road odbył się mecz ligi Premier League kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Watford oraz Burnley.

Gole strzelali: J. Tarkowski 8' 1-0 J. Cork 83' 1-1 C. Taylor J. Brownhill 86' 1-2 M. Vydra

Żółte kartki Watford: Juraj Kucka 87'

Żółte kartki Burnley: James Tarkowski 48' Nathan Collins 90'

Czerwone kartki Watford:

Sędzią głównym tego spotkania był Craig Pawson, England. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Watford stawi czoła Crystal Palace, następne spotkania z drużynami Everton oraz Leicester. Kolejno natomiast Burnley z Aston Villa. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham oraz Aston Villa.

Kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki ligi Premier League. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Juraj Kucka James Tarkowski nieraz zaserwowały swoim stałym miłośnikom piłki nożnej wiele niezapomnianych emocji. Zmagania między graczami są bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że mecze męczą. Zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Udział takich legendarnych drużyn jak Watford oraz Burnley z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Vicarage Road.