Dnia 2022-02-08 20:00 na obiekcie Turf Moor miało miejsce spotkanie Burnley kontra Manchester United - 1-1

Burnley kontra Manchester United, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Burnley i Manchester United zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-02-08 20:00 na stadionie Turf Moor rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 24 pomiędzy Burnley a Manchester United.

Gole strzelali: P. Pogba 18' 0-1 L. Shaw J. Rodriguez 47' 1-1 W. Weghorst

Żółte kartki Burnley: Erik Pieters 74' Josh Brownhill 77'

Żółte kartki Manchester United: Harry Maguire 62'

Czerwone kartki Manchester United:

Główny arbiter spotkania - Mike Dean, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Burnley zmierzy się już z Brighton, następne spotkania z drużynami Tottenham oraz Crystal Palace a Manchester United z Brighton. Następne mecze zagra z drużynami Leeds oraz Atletico Madrid.

Liczni kibice śledzą bardzo interesujące poczynania ligi Premier League. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Erik Pieters Harry Maguire nierzadko zaserwowały swoim stałym fanom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się nieczyste faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty czy gole, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, że są to spotkania usypiające. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Premier League oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Burnley i Manchester United w lidze Premier League zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Turf Moor.