West Ham kontra Burnley, wynik meczu 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Ham a Burnley wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-04-17 13:15 na stadionie London Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Premier League kolejki 33 pomiędzy West Ham a Burnley.

Gole strzelali: W. Weghorst 33' 0-1 T. Souček 74' 1-1 M. Lanzini

Żółte kartki West Ham: Łukasz Fabiański 45' Declan Rice 67'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 11' Wout Weghorst 67'

Czerwone kartki West Ham:

Sędzią głównym tego spotkania był Paul Tierney, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu West Ham stawi czoła Chelsea, następne spotkania z drużynami Eintracht Frankfurt i Arsenal a Burnley podejmie Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Wolves i Watford.

Fani śledzą interesujące potyczki, które startują w lidze Premier League. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Łukasz Fabiański Jack Cork raz za razem zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, rzadko okazuje się ostatecznie, że potyczki nas nudzą. Trafiamy na brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne asysty oraz bramki, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. West Ham oraz Burnley oraz ich udział w lidze Premier League zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, London Stadium.