Dnia 2022-12-11 13:00 na stadionie Loftus Road miał miejsce mecz QPR vs Burnley: 0-3

QPR vs Burnley, wynik końcowy 0-3.

Pierwsza połowa spotkania między QPR a Burnley zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-3.

W dniu 2022-12-11 13:00 na stadionie Loftus Road odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 22 pomiędzy QPR a Burnley.

Gole strzelali: J. Guðmunds­son 19' 0-1 I. Maatsen 45' 0-2 N. Tella 71' 0-3

Żółte kartki QPR: Tim Iroegbunam 56'

Żółte kartki Burnley: Jack Cork 52' Josh Cullen 90'

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter meczu - Peter Bankes, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna QPR stawi czoła Preston, następne spotkania z drużynami Cardiff i Luton natomiast Burnley z Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Manchester United i Birmingham.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi potyczki w lidze Championship. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak Tim Iroegbunam Jack Cork stale gwarantują pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Zdarzają się widowiskowe gole i asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Cieszące oko potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. QPR oraz Burnley i ich udział w lidze Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Loftus Road.